Hakkımızda Banner

Hakkımızda

Otomatik kepenk sektöründe hızla ilerleyen Şahin Kepenk sizlere en iyi hizmeti verebilmek için Konya ilinde çalışmalarına devam etmektedir.Kuruluşundan bugüne edindiği tecrübe ile sunduğu ürünlerin çeşitliliğini arttırarak yaşadığınız mekanların estetiği ve güvenliğini sağlamak için uğraşır. Kepenk için özenle seçilmiş maddelerin kalitesi ile mekanınızı dış etkilerden korur.

Şahin Kepenk ürün satışın da ve konusunda uzman kadrosu aralıksız çalışarak satış sonrasında sunduğu hizmet ile sizleri memnun etmeye uğraşır. Müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün ve güvenli ortam sağlama fikrini benimser. Modern ürünleri ile mekanlarınızda estetik bir görünüm sağlar.

Şahin Kepenk; Alüminyum Kepenk, Seskiyonel Kapı, Çelik Palet Kepenk, Endüstriyel Kapı, Bariyer ve Yana Kayar Kapı ürünlerinde başarılı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Kaliteli ve ekonomik ürünleri sunan Şahin Kepenk güvenliğinizi üst düzeye çıkarmak için çalışır.

 

Konya Karatay Sanayisi Ek Bloklarında bulunan Şahin Kepenk son teknoloji üretim araçları ile güvenilir hizmetler vermektedir. Şahin Kepenk hakkında detaylı bilgiyi 0 332 260 00 32 numaralı telefondan ve web sitemizden alabilirsiniz.

Şahin İNNECİ

konya kepenk, konya alüminyum kepenk, açılır kapı, yana kayar kapı, fabrika kapısı, otomatik kepenk, ferforje kapı, ferforje korkuluk konya, manuel kepenk sistemleri